FURNITURE / Tables / Serveringsvagn 5486775
nr 548 6775
Serveringsvagn
Lenght: ()
Yngve Ekström (1913–1988) med klaff, höjd: 62
Condition: skadad, Normalt bruksslitage, spricka/ sprickor, repa/repor
100
SEK 1000
Monday October 27 2008
at 17:19:28
100 kr
400 kr
300 kr
500 kr
500 kr
6
600 kr
6
650 kr
7
700 kr
8
950 kr
800 kr
900 kr
9